Hayret ki ne hayret

Hayret verici

Milli seferberlik içinde olduğumuz bu dönemde medyanın tutumunu dikkatlice takip etmekteyim. Medyanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlamış bulunuyorum. Silahsız bir güç olan medya, ülkemizi belirli yönlere çekmekte önemli bir görev üstlenmiştir.

Konumuz olan bazı yayın organları Kuzey Irak operasyonunu neredeyse tümüyle deşifre edecek. Popülerlik adına yapılan bu haberler gizli kalması gereken bazı gerçekleri ön plana çıkarmaktadır. Operasyonun nereden yapılacağı, nereden uçakların kalkacağı, hangi füzelerin kullanılacağı açık seçik anlatılmış. Ben şuna inanmaktayım, içimizde bizden olmayan kişiler var ve bu ülke için çalışmıyorlar. Derin devlet dedikleri Siyonist güç, ülkemizi nasıl yönlendiriyorsa medyanın bazı organları da öyle yönlendiriyor. Bu yüzden her yazılana ve her anlatılana inanmamak gerekmektedir.

Kuzey Irak’ta kurulmak istenen yahudi kürt devleti’ne en büyük engel olarak Türkiye görülmektedir. Bazı kişiler için komplo teorileri dense de bizim yaşadığımız dünyanın dışında farklı bir dünya var. Bu dünya bizim yaşadığımız dünyayı yönetmektedir. Bunun önüne nasıl geçileceği çok açık ortadadır; Kurtuluş savaşı zamanındaki hislerimiz, duygularımız, örf adetlerimize bağlılığımız, saf ve temiz olmamız, dinimizi Amerika’nın istediği şekilde değil olması gerektiği gibi yaşamamız, karakterli onurlu olmamız.

O yüzden bu hassas dönemde dikkat etmeli ve bizden olmayanları ayırt edebilmeliyiz. Bu hisleri hiçbir parti benimseyemez. Bu particilik işi değil milli birlik hisleridir…

Herkesin duyarlı olması dileğiyle

Saygılar…

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !